WKN Windpark Jasna in Polen

Jasna

Największy projekt Grupy WKN

Farma wiatrowa Krzecin

Krzęcin

Farma Wiatrowa Krzęcin

Farma wiatrowa Kuslin

Kuślin

Farma Wiatrowa Kuślin

Farma wiatrowa Barwice

Barwice

Kolejny duży projekt w Polsce

Farma wiatrowa Bardy

Bardy

Grupa WKN odpowiedzialna za zarządzanie budową

Farma wiatrowa Krzecin

Krzęcin

Farma wiatrowa składa się z ośmiu planowanych turbin typu Nordex N117 o mocy 2,4 MW każda i wysokości piasty wynoszącej 120 m.

Farma wiatrowa Kuslin

Kuślin

Farma wiatrowa składa się z 12 planowanych turbin wiatrowych typu Vestas V126-3,3 MW o wysokości piasty wynoszącej 137 m.

WKN Windpark Jasna in Polen

Jasna

Farma wiatrowa Jasna o łącznej mocy nominalnej 132 MW jest jedną z największych polskich farm wiatrowych na lądzie i największym jak dotąd projektem WKN.

Farma wiatrowa Barwice

Barwice

Farma wiatrowa Barwice o łącznej mocy nominalnej 42 MW znajduje się w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej Polsce.

Farma wiatrowa Bardy

Bardy

Farma wiatrowa Bardy o łącznej mocy nominalnej 50 MW znajduje się na wybrzeżu Polski w pobliżu Koszalina i składa się z 25 turbin.

Farma wiatrowa Karcino

Karcino

Farma wiatrowa Karcino zlokalizowana jest na wybrzeżu Polski, około 12 km na południowy zachód od Kołobrzegu i składa się z 17 turbin typu V90 o wysokości piasty 105 metrów i łącznej mocy nominalnej 51 MW.

Farma wiatrowa Linowo

Linowo

Farma wiatrowa Linowo jest zlokalizowana w północnej części Polski, składa się z 24 turbin Vestas typu V90, wysokość piasty 105m o łącznej mocy nominalnej 48 MW.

Idź do góry