WKN Windpark Jasna in Polen

Jasna

Jedna z największych farm wiatrowych w Polsce

Farma wiatrowa Krzecin

Krzęcin

Farma Wiatrowa Krzęcin

Farma wiatrowa Kuslin

Kuślin

Farma Wiatrowa Kuślin

Farma wiatrowa Barwice

Barwice

Kolejny duży projekt w Polsce

Farma wiatrowa Bardy

Bardy

Grupa WKN odpowiedzialna za zarządzanie budową

Farma wiatrowa Krzecin

Krzęcin

Farma wiatrowa składa się z ośmiu planowanych turbin typu Nordex N117 o mocy 2,4 MW każda i wysokości piasty wynoszącej 120 m.

Farma wiatrowa Kuslin

Kuślin

Farma wiatrowa składa się z 12 planowanych turbin wiatrowych typu Vestas V126-3,3 MW o wysokości piasty wynoszącej 137 m.

WKN Windpark Jasna in Polen

Jasna

Farma wiatrowa Jasna o łącznej mocy nominalnej 132 MW jest jedną z największych polskich farm wiatrowych na lądzie i największym jak dotąd projektem WKN.

Farma wiatrowa Barwice

Barwice

Farma wiatrowa Barwice o łącznej mocy nominalnej 42 MW znajduje się w województwie zachodniopomorskim w północno-zachodniej Polsce.

Farma wiatrowa Bardy

Bardy

Farma wiatrowa Bardy o łącznej mocy nominalnej 50 MW znajduje się na wybrzeżu Polski w pobliżu Koszalina i składa się z 25 turbin.

Farma wiatrowa Karcino

Karcino

Farma wiatrowa Karcino zlokalizowana jest na wybrzeżu Polski, około 12 km na południowy zachód od Kołobrzegu i składa się z 17 turbin typu V90 o wysokości piasty 105 metrów i łącznej mocy nominalnej 51 MW.

Farma wiatrowa Linowo

Linowo

Farma wiatrowa Linowo jest zlokalizowana w północnej części Polski, składa się z 24 turbin Vestas typu V90, wysokość piasty 105m o łącznej mocy nominalnej 48 MW.

Idź do góry